dinsdag 28 februari 2017

... een Oslose sprinkhaan

Februari kunnen we officieel uitroepen tot maand van de pyjama. Want langste kind had natuurlijk nóg een pyjama nodig......
Dit keer testte ik een nieuw patroon voor de bovenkant uit: de Oslo uit het boek 'Urban Style' van Eva van By Eva Maria.
Gecombineerd met een aangepaste Grasshopper uit de Ottobre in een rest groene nicky velours. Als deze combinatie geen lente zegt, weet ik het niet meer!

 

3 opmerkingen:

 1. Türkiye'de özel dikim gelinlik denildiğinde akıllara ilk Avrupa Gelinlik gelir. Avrupa Gelinlik, İzmir'de özel dikim gelinlik satış, toptan gelinlik satış, gelinlik kiralama gibi taleplerinize profesyonel çözümler sunuyor.
  Alsancak Kıbrıs Şehitleri'ndeki mağazaya gelerek siz de gelinlik kiralayabilir ve en mutlu gününüzü profesyonel bir moda evine emanet edebilirsiniz.

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Rakı fiyatları üstünden alınan Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV), yeni yılla birlikte %13.48 zam yapıldı. 3 Ocak 2020 ile birlikte rakı fiyatları da dahil olmak üzere birçok alkol fiyatında yeniden yükselme yaşandı.
  Bizler de, alkol fiyatlarına yapılan bu vergi zammından sonra, değerli ziyaretçilerimiz için güncel rakı fiyatları 2020 sitemizin araştırman editörleri vesilesiyle araştırdık, anlaşılır ve açık bir şekilde listeledik.

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Ülkemizde beğenilerek tüketilen ve damakta bıraktığı tat çok sevilen viski için yeni fiyat listesini sizler için derledik. Bu yazımızı okuyarak viski fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsin.

  BeantwoordenVerwijderen